Žaidimas #48. You spin my head right round


Etapas # 1


Užduotis:

Sveiki, šįvakar susirinkę. Jums paruošta neeilinė užduotis, reikalaujanti daug ryžto, drąsos ir atkaklumo, kad pagelbėtumėte patys sau: šįvakar Jūs patys būsit pasakos herojai HOBITAI ir pasitelkę visą savo išmonę, vikrumą bei gerą orientaciją, privalėsite nukeliauti nelengvą kelią. Jame sutiksite tamsos riterių, piktųjų dvasių, baugiųjų gremlinų, ir kitų dievybių. Turėsite progą susiremti kovoje su troliais bei susipažinti su elfais.
Manome, kad Jūs jau supratote, jog šio vakaro tikslas – saugiai nugabenti Saurono žiedą į Mordoro kalną. Sulaukus karvelio atnešto Jums laiško – atsivers pirmasis klystkelis. Būkite akyli.

Žymejimas: rožiniai/oranžinės spalvos rodyklės, panašios kaip nurodytos paveikslėlyje, pieštos purškiamais dažais arba tokios pat, kaip nurodytos paveikslėlyje, spausdintos.


Kodai bus parašyti mėlynu markeriu, atspausdinti juoda arba mėlyna spalva, pakabinti ar piešti įvairių spalvų kreidutėmis - kaip rašoma legendoje.

Kodų prefiksas: wrc (wrckodas), bonusų žaidime nebus.

DĖMESIO: žaidimo laikas bus skaičiuojamas nuo Jūsų starto laiko, kurį pasakysime mes, o ne nuo tada kai įvesite kodą į sistemą - taip atsižvelgiant į jau ne pirmą kartą susidarančias problemas dėl bendro laiko skaičiavimo.


Atsakymą gausite trumpąja SMS žinute telefono numeriu, nurodytu ant voko su Jūsų komandos pavadinimu - tuomet galėsite pradėti žaidimą... Jei telefono numerį nurodėte neteisingai ar laiku, kuriuo turėjote gauti žinutę, jos negavote - skambinkite telefono numeriu 37067500602.

Visais kitais klausimais žaidimo metu skambinkite numeriais 37061812228 аrba 37067215629

Patarimai:

Patarimas #1 po 1 min.:
PATARIMAS 1: Legendą skaitykite itin atidžiai ir nelėkdami, perskaitę pirmuosius sakinius. Gali būti taip, kad nuvažiavę į vietą suprasite, kad reikia nuveikti kažką ten, iš kur pajudėjote.
Patarimas #2 po 3 min.:
Patartina startuoti iš Briefingo vietos :)))

Atsakymai:

WRCteprasidedazhaidimelis
wrcteprasidedazhaidimelis

Etapas # 2


Užduotis:

GIVE ME MY RING

(pirmiausiai):

Esame miške. Jau nuo seno žinome, jog čia karaliauja mistinės butybės… Mes – hobitai - esame žemaūgiai žmonės, dėl to mums dar smagiau gyventi, mat visas mus supantis pasaulis atrodo toooooks didelis.. ir laabai labai gražus! Tik kartais tą grožį sudrumsčia priešų atakos. Kad ir kokių galingų magijos galių esame sukaupę per šimtmečius mūsų egzistavimo viduržemėje, visvien vengiame painiotis i kautynes... Tad paskubėkime sprukti iš miško! Tik prieš tai nubėkite į aplink prieš estradą esančią pievutę apsivijusį bėgimo taką, juo vaikšto du mūsų draugai, kurie Jums duos kai ką, kas jums tikrai pagelbės kelionės metu. Draugam pasakykite slaptažodį: „(Jūsų komandos pavadinimas) nemėgsta gremlinų.“

(po susitikimo su draugais):

Na kaip..? Ar radote mūsų draugus? Jau pasiruošę kelionei? Sprukite iš miško kuo greičiau!.. iš jo išvažiavę sukite teisinga kryptimi ir visai neužilgo atsidursite painioje girioje... kur daug kelių susikerta... hm... kur važiuoti... kur važiuoti, kur važiuoti.... ieškokime atsakymo vidinėje žiedo pusėje, tačiau iš automobilių nelipame, sukamės ratu, nes per radiją groja žiauriai gerą dainą - http://tinyurl.com/8gjur9o. Gal ji padės Jums nuspręsti, kur toliau judėti? :))

(gavę daugiau informacijos):

Naaa?
Jau išsiaiškinot.. Šaunuoliai!!!
Dabar lėkite į pažymėtą vietą ir ieškokite savo komandos pavadinimo!
Atskubėję labai neišsiblaškykit – mes žemo ūgio, tai įkritus į kokią duobę sunkiai begalėtumėme iš jos išsikapanoti.. Bet ieškoti jums teks būtent jos - ir kuo gilesnės! Į vidų nelipkit, nes net komandos draugai Jums nebepadės ten įlindus...
Būkite atsargūs - teritorija yra saugoma, tad pasistenkite neprisišaukti tamsos dvasių!

Konfirmo nėra.

P.S. Lygyje yra 50 kodu su komandos pavadinimu ir jei komandos neranda savo pavadinimo (uzsiregistravusios po 18 h vakaro) turi ieskoti kodo netoli tos vietos kur yra visi likusieji. Atsiprasome, artefaktu skaicius ribotas

Patarimai:

Patarimas #1 po 10 min.:
Dairykitės žiedinės sankryžos vidinėje pusėje...
Patarimas #2 po 11 min.:
dar vis besiklausome dainos per radiją... :)
Patarimas #3 po 12 min.:
neišlipdami iš automobilio! :)
Patarimas #4 po 20 min.:
Parkuojamės čia: 54° 40' 11.06", 25° 12' 22.72",
Patarimas #5 po 21 min.:
Va taip paprasčiau - 54.669733, 25.206321
Patarimas #6 po 25 min.:
Kodai slypi čia: 54° 40' 9.74", 25° 12' 27.63"
Patarimas #7 po 26 min.:
Таip Jums matyt patogiau? :) 54.669373, 25.207674
Patarimas #8 po 50 min.:
Lygio atsakymas: wrcniekaipnegaliuiskrapstytikodo

Atsakymai:

wrcniekaipnegaliuiskrapstytikodo

Etapas # 3


Užduotis:

BROKEN GARAGE

Na kaip? Visi sveiki ir gyvi?.. Lekiam toliau?
PUIKU! Toliau... bus tik dar baisiau!.. Mūsų laukia susirėmimas su Tamsiaisiais riteriais. Tiesiog Karolinija kažkokia. Mes nieko nelaukę keliame sparnus ir perskrodžiam virš prieš tūkstančius metų užkeiktos kelių raizgalynės, šiaures kryptimi, nors kažkas tą kelią visgi vakariniu vadina... Tauriosios upės link. Prie jos Jūs busite priversti pasukti į teisingą pusę, tad drąsiai sukame du kartus ta linkme ir po šimtelio metrų itin vingiuotu keliuku į kairę - Jums prieš akis turėtų pasirodyt jau regėtas, tačiau pirmą kartą gyvai pastebėtas - rodyklinimas. Matosi, kad šioje teritorijoje tamsos kariai yra rengę ne vienas kautynes.. ir panašu, kad visai neseniai... Tad pasisaugokite, nes teritorijoje dėdulė iš savo namelio su binokliais stebi (arba nestebi).. ir greitai radę ko ieškote sprukite iš čia!

Patarimai:

Patarimas #1 po 5 min.:
vakarinis aplinkelis link Karoliniškių
Patarimas #2 po 10 min.:
pirmas posūkis į teisingą pusę susiaurėjus keliui (nelabai gerai matomas), vėliau vėl į ten kur prieš tai ir vingiuojat į priešingą pusę iki reikiamos vietos XXX metrų.
Patarimas #3 po 15 min.:
Jums čia - 54° 40' 56.08", 25° 11' 52.44"
Patarimas #4 po 16 min.:
54.682245, 25.197901
Patarimas #5 po 50 min.:
wrcpoliucija

Atsakymai:

wrcpoliucija

Etapas # 4


Užduotis:

ANOTHER ONE

Išskubėję renkamės teisingą pusę siaurąjame kelyje, kuriuo atvažiavome. Tiesiai pro patį grėsmingiausią ir nepamirštamiausią, pasakomis ir legendomis apipintą, mišką - keistai parku dar vadinamą. Jame gyvenantys gremlinai pasakose baisiausiais minimi, gaila, bet dažnokai jame mums apsilankyti tenka. Vis kažką prašo iš ten paimti.. ir vieną kartą matom: važiuoja senut senutėlis automobilis ir staiga - staigiame posūkyje apsisuko... Kuris jo ratas nesisuko?

Patarimai:

Patarimas #1 po 5 min.:
wrcatsarginis

Atsakymai:

wrcatsarginis

Etapas # 5


Užduotis:

GULF - SEA OF DRAGONS

Toliau bus tik dar baisiau...
Judame tiesiai iki kol pamatome paukštelį geležim užkrėstą. Jo nepažadinę kelių susikirtime su žybsinčiom spalvotom švieselėm sprunkame į priešingą pusę nuo jo, lekiam tiesiai, kol nebeturime kur tiesiai judėti, kelias nebe keliu pavirsta. Vėl neteisinga pusė mums palankesnė, škias - ten ir judam, iškart pamatome štai tokį ženklą:

O šiek tiek pajudėjus tiesiai už jo - į mišką teks bristi... Čia, pasukus teisinga kryptimi, teks kelionę tęsti pėsčiomis arba savo pravažiaisiais džipais… TIK NESKUBĖKIT, nes galite atsidurti prarajoje, o ir daug didžiulių trolių atitemptų akmenų ten guli… Ten i prarają įkritus jau niekas Jums nebepagelbės ir nieko nebegalėsite pamatyti… Apsižvalgykite iš viršaus…

Patarimai:

Patarimas #1 po 10 min.:
ieškokite privažiavimo ir atodangos į naująjį aplinkelį
Patarimas #2 po 15 min.:
Jums reikia prie seno sugriuvusio mūrinio namelio karoliniškių miške...:)
Patarimas #3 po 16 min.:
o dabar rimtai:
Kodas bus kažkur čia... 54° 41' 19.8", 25° 11' 57.24"
Patarimas #4 po 17 min.:
54.688827, 25.199243
Patarimas #5 po 45 min.:
wrcthebigone

Atsakymai:

wrcthebigone

Etapas # 6


Užduotis:

HOW MUCH IS THE FISH?

Iš miško grįžtame prie paukščio. Po netrumpos kelionės atrodo, jog jis visai skanus galėtų būti, tačiau mes neturime laiko ir skubame tiesiai toliau... Paliekame paukštį neteisingoje pusėje ir važiuojame tiesiai didelės prekybvietės link. Tada, trumpam paklydę tarp kelių, takelių ir trobų, atsiduriame didžiuliame laisvame kelyje. Dar vienas teleporto tiltas, o iškart už jo ant didžiulės kelių sankirtos ieškome smulkaus verslo tiekėjo... Panašu, kad šiandien vakarienei žuvis!
Kodo formatas wrcXX.XXLt

Patarimai:

Patarimas #1 po 10 min.:
Važiuokim laisvės prospektu ne link Kauno :)
Patarimas #2 po 15 min.:
Smulkiojo verslo astovas - visų pamirštas kioskelis Laisvės prospekte :)
Patarimas #3 po 20 min.:
Dar neradot? Jum čia: 54° 42' 14.76", 25° 13' 31.68"
Patarimas #4 po 21 min.:
54.704098, 25.225471
Patarimas #5 po 45 min.:
WRC14.80Lt

Atsakymai:

WRC14.80Lt

Etapas # 7


Užduotis:

THE ONE IN THE MIDDLE OF NOWHERE

Sustojame, apsidairome, ar niekas nenori iš mūsų atimti grobio. Jei viskas tvarkoje ir aplink ramu - lekiame tuo pačiu pelenais ir suodžiais pabarstytu keliu iki pat pirmosios vietos, kur galėtumėme pakeisti judėjimo kryptį į tą nelemtąją, neteisingąją pusę. Tolimesnį kelią mums parodys PUPA, kurią pasiėmiau į kelionę ne šiaip sau. Ji - puiki kelrodė vėlyvu paros metu ir puiki pagalba, kol Jūs žiūrėsite į šiuos brūkšniukus. :)

Patarimai:

Patarimas #1 po 5 min.:
Lygyje yra vienas kodas. Tiesa, jo yra daug variantų visoje teritorijoje.
Patarimas #2 po 10 min.:
Gal jau šitas aiškesnis bus?:)


Patarimas #3 po 15 min.:
A,B,C.. = 1,2,3...
Patarimas #4 po 16 min.:
Таip taip :) tarpas po 8 skaičių :)
Patarimas #5 po 50 min.:
wrcfrodas

Atsakymai:

wrcfrodas
frodas

Etapas # 8


Užduotis:

THE ONE WITH ŠIŠKEBAB

Suradę viską, ko ieškojome šitoje tamsiojoje miesto pusėje, bėgame kuo toliau iš čia. Mums reikia vykti per vieną gana keistą vietelę (neišsigąskit - ji nevisai arti, tad reikės savo žirgams stipriau rimbu pliaukštelti). Ten yra kalnas, ant kurio lyg koks mėnulis būtų kada gulėjęs, kurio apačioje - zoologijos sodas nusidriekęs, pilnas žvėrių. Kirtę didelį laisvą kelią judame ten link. Atsargiai - jau visai žemai žemai paukštukas gali išlėkti jei per greitai lėksite savais žirgais! Iškart už to paukštuko - šviesos blyksnis! Мums teisingon pusėn ir iškart matome kažką labai ryškiom spalvom šviečiant tolumoje. Stojame - mum labiau patinka natūralių spalvų, retkarčiais šiektiek padegę...

Konfirmo nėra.

Patarimai:

Patarimas #1 po 10 min.:
Atsigręžiam atgal ir lekiam į žvėrių buveinę.

Аtstumas: 5,5 km
Patarimas #2 po 15 min.:
Jums čia -> 54° 41' 54.07", 25° 14' 42.12"
Patarimas #3 po 16 min.:
54.698347, 25.245043
Patarimas #4 po 17 min.:
Sudegus kebabinė
Patarimas #5 po 45 min.:
wrcklioshinis

Atsakymai:

wrcklioshinis

Etapas # 9


Užduotis:

THE ONE WITH AN AMPHITHEATER

Na, tikriausiai jau žinote kur važiuoti... Geriausia slėptis žemiau matomumo ribos.. geriausia susirasti kokią vietą, kur, atsistojus viduryje, aplinkui daug daug žmonių galėtų žiūrėti.. O, gėlytės nupieštos ant žemės... Geras... Ptfu, ką aš čia šneku?.. Visai šalia čia ta vieta.. Kad ten patektųmėte, reikia po žeme lįsti... Painu, labai painu... Jei kiek pajudėtumėme vilko išminto tako link, vėl kiek paklydę kelių raizgalynėje, bet lengvai iš jos išsivadavę, ir pasirinkę rytų kryptimi tekantį išvažiavimą bei dargi pasinaudoję pirmaisiais posūkiais į teisingą pusę, galime atsipūsti, užgesinti variklius saugioje vietoje ir pradėti ieškoti anksčiau minėtų vietų.

Patarimai:

Patarimas #1 po 10 min.:
Aha - mes apie tai:


Patarimas #2 po 15 min.:
Bet mum ten šalia didelio bokšto... į amfiteatrą.
Patarimas #3 po 20 min.:
Patariame parkuotis prie FORUM ir požeminės perėjos :)
Patarimas #4 po 50 min.:
wrcpagaliaukods

Atsakymai:

wrcpagaliaukods

Etapas # 10


Užduotis:

THE ONE WITH THE VAULT UNDER THE CUP

Dublis vienas

Tikimės, kad savo žirgus buvote pasilikę teisingoje kelio pusėje, tad dabar belieka tiesiog judėti toliau - tiesiai, kaip ir atvažiavome nuo didžiulės, neaiškios kelių raizgalynės... Lekiame tiesiai pro keletą šviesos blyksnių, štai vienas raudonas, o kitas - jau žalias.. uoj... Prieš jį reikėjo kažkur pasukti gal.. hmz... Gal ai, prie kito pasukim į teisingąją pusę, nes velnias žino, kas gali nutikti pasirinkus prastąją kryptį. Lekiame žemyn tiesiai, gal pavyks kažkaip prasmukti.. o gal dar ir kąnors gero rasim...

Tik staiga vėl užgrojo nereali daina ir mes vėl nebenorime lipti iš mašinos. Klausomės http://tinyurl.com/couskbg

Konfirmo nėra.

Patarimai:

Patarimas #1 po 4 min.:
Dublis du

Įgavę dar truputį drąsos ir pasirašę Konstituciją, lekiame tolyn. Įsitikiname, kad užnugaryje palikome tris spalvotus šviesos blyksnius, niekieno nekliudomi ketvirtame, pasirinkę teisingą pusę, leidome sau kiek atsiplėšti nuo realybės ir panirti į požėmių karalystę. Vartus į ją Jums pažymės rašmenys. Dideli... :)
Patarimas #2 po 11 min.:
Judėkime Konstitucijos prospektu tiesiai iki posūkio link upės per "tunelį" po VCUP
Patarimas #3 po 15 min.:
Žvalgykitės virš galvos. Prožektorius šįkart pakeis automobilio šviesos. Iš automobilio lipti taip pat nereikia
Patarimas #4 po 17 min.:
Jei dar neradot tai Jums čia - 54° 41' 38.68", 25° 16' 40.79"
Patarimas #5 po 18 min.:
o jei labiau patinka taip, tai tada čia - 54.694078, 25.277996
Patarimas #6 po 30 min.:
wrckobryte

Atsakymai:

wrckobryte

Etapas # 11


Užduotis:

THE ONE WITH A http://tinyurl.com/m96wo5

Aplinkui tylu...
Aptemo akyse...
-Kur mes? - paklausė misteris Frodas.
-Ooo.... - su šypsena veide tarė Semas, - Jūs nežinote šios vietos? Dabar mes naujoje pasakoje - čia keičiasi pusių pavadinimai ir lietus lyja iš žemės į dangų.
Tad toliau patraukiame į teisingąją pusę, neužilgo sulaukiame ryškiaspalvės švieselės ir toliau skubame nekeisdami judėjimo trajektorijos. Skuodžiame iki kitos dviejų kelių susikirtimo vietos. Jei mums virš galvų pasirodys deivė su lanternu rankoje - neišsigąskite jos - ji pasaugos savo saugioje aištelėje Jūsų vežimus. Tuo tarpu mes nusileisime prie upės atsigaivinti jos gėlu vandeniu. Ir pasinaudoti kelmų teikiama šimtamete informacija.

Patarimai:

Patarimas #1 po 3 min.:
Pravažiavimas į paupę buvo uždarytas? Patikrinsim kaip veikia Jūsų logika ir išmonė. ĮSIVAIZDUOKIT, kad pravažiavot :)))
Patarimas #2 po 5 min.:
važiuojame krantine link miesto rytų
Patarimas #3 po 10 min.:
Mum čia:

Patarimas #4 po 13 min.:
Kodą surasite tik atsistoję ant konfirmo šalia pėsčiųjų tako šalia gatvės.
Patarimas #5 po 40 min.:
wrccitrusinis

Atsakymai:

wrccitrusinis

Etapas # 12


Užduotis:

THE ONE WITH METAL WHEELS

Jei susitvarkėte ir su šia užduotimi - Jūs tikri didvyriai (arba didmoterys) - nepaisant Jūsų menko ūgio ir ryžų garbanotų plaukų. :) Būtų nuodemė keliaujant pro šalį neužsukti pas deivę Leliukę - juk ji čia greta gyvena. Tad renkamės Olimpiečių išmintą taką ir miname juo iki galo. Ten leidžiama kryptimi, antras išvažiavimas iš kelių raizgalynės, tuomet tiesiai ir penktas posūkis į kairę. Ji svečius mėgsta sutikti savo sodelyje - itin keistų augalų ten esti.

Konfirmo nėra.

Patarimai:

Patarimas #1 po 5 min.:
mes dar vis kitoje pasakoje... kur lyja iš žemės į dangų... ir ... kas dar.. prisimenat?
Patarimas #2 po 10 min.:
Kelių raizgalynė tai juk ši.


Patarimas #3 po 20 min.:
54° 42' 9.61", 25° 17' 30.53"
Patarimas #4 po 21 min.:
54.702669, 25.291814
Patarimas #5 po 40 min.:
wrcgandralizdis

Atsakymai:

wrcgandralizdis

Etapas # 13


Užduotis:

THE ONE WITH ANOTHER RING

Nu ką - fėja Leliukė išsklaidė keistuosius kerus ir pagaliau grįžome į normalų gyvenimą... Normalų... Na, kaip normalų... :)))

Nuo fėjos Leliukės bus nelengvas kelias, todėl skaitykite LABAI atidžiai! Yra du galimi keliai, bet tik nepaklyskite! Pirmuoju reikia išsukti iš Leliukės kiemo į teisingą pusę į didijį kelią, antruoju taip pat. Pajudėjus apie 2000 delnų atstumų tiesiai, pirmuoju keliu važiuojant reikia sukti į teisingą pusę, o antruoju - taip pat. Ties artėjančiu kelių išsiskyrimu šie du keliai išsiskiria – pirmasis lekia teisingon pusėn, antrasis - tiesiai. Vėliau pirmasis kelias vingiuoja aukštyn žemyn tiesiai ligi pat vandens, o antrasis juda tiesiai ir už dviejų švieselių blyksnių traukia teisingąja kryptimi vingiuotu keliu tiesiai iki pat RaudonosIos arMIjos vėliavų.. Keturios raidės ten kažkokios parašytos... Vėliau pirmasis kelias prieš pat gremlinų surestą tiltą per upę suka neteisingon pusėn, o antrasis kelias – teisingon pusėn ir iš karto po neteisingon pusėn... Čia jau prie pat esam... Štai abu keliai susikerta ir reikia važiuoti tiesiai kol pamatysite pirmą šviesos blyksnį. Tada STAIGIAI stokite! Мatote dar vieną žiedelį? Apžiūrėkite jį!
Elkitės tyliai, ramiai ir geriausia - po vieną iš komandos, mat vietelė ši - atvira ir ginkdie pažeisite taisykles mūsų karalystės. Greitai pridygs agurkų it grybų iš po lietaus:)))

Konfirmo nėra.

Patarimai:

Patarimas #1 po 5 min.:
Bus paprasčiau, jei skaitysite kelius po vieną - (jie prasideda išvažiavimu į Tuskulėnų gatvę)
Patarimas #2 po 15 min.:
PC ŽIRMŪNAI
Patarimas #3 po 40 min.:
wrckurdingospar

Atsakymai:

wrckurdingospar

Etapas # 14


Užduotis:

THE ONE WITH A DRIVING SCHOOL

Jūs, matyt, nenugalimi - vis dar esate kelyje ir sekate tolimesnius nurodymus. Tuomet išsukate iš aikštelės į artimiausią didelį kelią ir judate ta linkme, kuria namų ženklinimo numeriai eina mažėjimo tvarka. Besirisdami nuo kalno užsimerkiame ir bandome pataikyti į posukį, priešingoje pusėje nei esamoje situacijoje Jums būtų teisinga pusė. Prašovėt neprašovėt - pasigirsite vėliau. Dabar Jūs privalot kuo greičiau rasti keistą raganų ratą su metaliniu strypu viduryje - balažin, ką jos su juo daro... Nekokios mintys galvoj sukasi... ;D Žodžiu. Jums reikia ten. Varykite greičiau.

Konfirmo nėra.

Patarimai:

Patarimas #1 po 5 min.:
Santechnikas
Patarimas #2 po 7 min.:
Technikas buvo jaunas
Patarimas #3 po 10 min.:
Technikas Jaunasis
Patarimas #4 po 12 min.:
"Jaunasis Technikas"
Patarimas #5 po 15 min.:
54° 42' 26.21", 25° 18' 18.58"
Patarimas #6 po 16 min.:
54.707281, 25.305161
Patarimas #7 po 40 min.:
wrclabaiverybardzomoltoochenilgaskodas

Atsakymai:

wrclabaiverybardzomoltoochenilgaskodas

Etapas # 15


Užduotis:

THE ONE WITH LANTERNS & KOLIUMBARIUMS

Pamirškite apie atsipalaidavimą! Dabar prasideda lenktynės su laiku. Išeitis viena - sprukti, kiek neša vežimo leidžiamasis gamyklinis arba forsuotų arklio galių skaičius. Renkamės tą pačią kryptį, kuria judėjome besileisdami nuo kalno, vienas plius vienas plius.. trečiame spalvotame šviesos blyksnyje renkames trečią išvažiavimą arba, jeigu bus aiškiau, nes visgi čia sankryža, o ne raizgalynė, sukame 45 minučių kryptimi. Ieškome patogesnės vietelės apsisukimui, radę ją atliekame manevrą ir netrukdant kitiems, stabdom arklius... Didieji troliai liko užnugaryje. Po vieno baisiausių tarpgalaktinių mūšių tarp siaubingiausių žemės ir dangaus priešų, parke liko keistas vaizdinys - ugnis; ji, taip pat kaip ir paukštelis, kurį buvom sutikę kelio pradžioje, užkrėsta geležimi - ji čia liks amžiams, bet išduos mums didžiulę paslaptį... Aplink ją - daug lanternais apsiginklavusių nakties sargybinių - jie pasakys Jums atsakymą į klausimą... Jei tik žinosit tą klausimą... o gal jo net nėra?
Būkite greiti ir nepastebimi - teritoriją stebi tamsiųjų dvasių akys.

Konfirmo nėra.

Patarimai:

Patarimas #1 po 10 min.:
http://tinyurl.com/9zfy6ry
Patarimas #2 po 15 min.:
Klausimo nėra, bet Lanternai Jums išduos atsakymą tikrai :)
Patarimas #3 po 30 min.:
wrcshakarmakar

Atsakymai:

wrcshakarmakar

Etapas # 16


Užduotis:

THE ONE WITH A BURNED CHAPEL or House...or...mm.. will see


Mums kelyje vėl B A I S I A I D I D E L Ė K E L I Ų R A I Z G A L Y N Ė. Teleporto tiltas per vandenį mus nuveda į dar vieną raizgalynę. Dieve padėk, kiek jų šitame bažnytkaimyje. Joje renkamės išvažiavimą į . Neįsibegėję randame artimiausią kelią, kuriuo nuslystame vandens link, renkamės pusę, neartimiausią Jūsų širdžiai, ir lygiai po 222.22 metrų sukame vėl ta pačia kryptimi. Patikimai įrėmę kaktą į kalno papėdę, laiptai Jus nuves į gretima esantį nevykėlės susideginusios raganos apanglėjusio nebekilnojamojo turto liekanas. Ė, būk atsargus. Nelįsk į vidų. Nors nu kaip. Gali žiūrėt vidun, bet kojos nekelk. Juk įdomu kaip ten viduj. Pašnipinėkit pro langus. :P

Patarimai:

Patarimas #1 po 1 min.:
P.S. atvykę į vietą parkuojamės protingai - nesukeliam problemų draugams ir gyventojams, mat apsilenkti sunku.
Patarimas #2 po 5 min.:
Tuskulėnų rimties parkas - Petro ir Povilo bažnyčia - Sapiegos
Patarimas #3 po 7 min.:
Kazimieras B.- Petras V.- Kazimieras J.
Patarimas #4 po 11 min.:
54° 41' 47.06", 25° 18' 27.83"
Patarimas #5 po 12 min.:
54.696404, 25.30773
Patarimas #6 po 20 min.:
χημεία žinios Jums padės
Patarimas #7 po 40 min.:
wrcaragornas

Atsakymai:

wrcaragornas

Etapas # 17


Užduotis:

THE ONE WITH MORDORE ORODRUINAS

Apsidairę net krūptelėjome pastebėję, kad Misteris Frodas kažkur dingo. Toliau jis leidosi į kelionę upe. Vingis po vingio jis vis artėjo prie vietos, kur atsirado pirmoji galimybė išsukti iš didžiosios upės ir tęsti kelionę aukštyn upeliu. Irtis prieš srovę jam buvo sunku, bet Mr. Frodas kapanojosi iš paskutiniųjų... Yrėsi jis ilgai, Zarasų link. Na, o kadangi mes, jo ištikimieji palydovai, žūtbūt privalome jį apsaugoti nuo siaubų ir negandų, o mūsų nuostabūs vežimai, deja, neįgalūs irtis vandeniu, renkamės artimesnį kelią ir patraukiame link artimiausios vietos, kur kelias kerta upelį dar vienu teleporto tiltu (kažin ar mes kertam jį ar ne?), girdėjau žmones kalbant, kad AUDinĖs maudos po JuO. Tad ir skubam apžiūrėti 'audinių gūžtos'. ;)

Patarimai:

Patarimas #1 po 5 min.:
Nežinot iš kurios pusės tilto Jums reikia važiuoti? Nepergyvenkit, jei būsit ne ten - tiltas Jums tai ir pasakys :)
Patarimas #2 po 10 min.:
Drujos
Patarimas #3 po 18 min.:
544048 1125 184 36 2
Patarimas #4 po 45 min.:
wrcvosneikritau

Atsakymai:

wrcvosneikritau

Etapas # 18


Užduotis:

Pagaliau, prisivijus mūsų draugą misterį Frodą, jis mum parodė lapą popieriaus* ir pasakė: lėkit kaip akis išdegę ten, kur rodo Kryžiukas! Тen surasite pradžioje kelionės matytus draugus - ateikite ir jiems pasakykite: POKŠTAS ARBA SALDAINIS!


*žemėlapis be jokio mastelio.

Patarimai:

Patarimas #1 po 5 min.:
dar nežinot kur važiuot? gal tai Jums kiek padės?:)

Patarimas #2 po 10 min.:
Olandų g. Laidojimų namų stovėjimo aikštelė.

Daugiau patarimų šiame lygyje nebus :))

Ačiū, kad buvote su mumis :) vertinimus rašykite https://www.facebook.com/events/186194631516252/ arba http://gameover.lt/tema.php?nr=62 čia.

Atsakymai:

wrctriufelis
wrctriuflis
wrcsuvalgiau